KONST / Litografier / Färglitografi 12577094
nr 1257 7094
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Blommor. Signerad, numrerad 110/250. Motivet: 63x45 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:59:42
23/5 10:45:11
100 kr
27/5 10:43:17